O nás

Dobrý den,
děkujeme Vám za návštěvu našich webových stránek. Zde se vám představí naše maličkosti, před tím, než se setkáme osobně.

Kdo jste?
Lenka a Radek Baštovi, jsme manželé a jsme spolu od roku 2008, 24 hodin denně. Milujeme se, pracujeme, jíme, spíme, chodíme, jezdíme pořád spolu a pořád nás to baví. Pokud se setkáme, uvidíte sami.

Jak jste se dostali k focení?
Teoreticky jsme milovali focení již jako studenti a poté i jako rodiče našich dětí, zřejmě jsme tu vášeň oba zdědili, jelikož naši dědečkové byli také vášnivými fotografy.

Jak dlouho se focením živíte?
V březnu 2010, jsme otevřeli náš foto ateliér. Asi si umíte představit, kolik lidí již prošlo hledáčkem fotoaparátu v našem ateliéru. Máme z toho radost a je to nádherný pocit, když vidíme, že se lidé stále vrací.

Jak vznikl název Photo – Lenory?
V začátcích internetu takto vznikl můj email, je to Len jako Lenka a Ory, jako Orságová, je to spojení mého jména a příjmení než jsem se provdala za Radka. Takže název firmy byl později jasný.

Máte děti?
Ano, máme tři dospělé děti, které již mají své domácnosti a rodiny. Nejmladší Lia bydlí stále s námi a doufáme, že to ještě nějakou dobu potrvá 😀

Prý jste vegetariáni.
Ano, jsme. Od března 2013.
Občas teda dostanu chuť na lososa, ale Radek mi to hned rozmluví. Maso a uzeniny nás vůbec nelákají, nechutná nám to a nejíme to i z humánních důvodů. Máme rádi zvířátka živá. Někteří říkají, celý život jste maso jedli, ano jedli, ale člověk během života udělá spoustu změn, na které je pyšný.

Nabízí se otázka: Máte doma zvířata?
Máme celkem 7 koček, z toho 5 z nich jsou zachráněná zvířata. I když se nám neválí na klíně, což bychom si moc přáli, tak víme, že nás milují stejně jako my je. Také dcera Lia zachránila zakrslého králíčka Rozáru, tak jsme jí dali domov. Nesmíme zapomenout na rybičky a
2 oblovky.

Děláte i charitativní projekty pro zvířata?
Ano, každý rok máme naplánovanou charitu, pro lidi i zvířata, ve většině případech pomáháme spíše zvířatům. Fotili jsme i kalendář ve spolupráci s národní soutěží krásy Miss České republiky. Výtěžek z prodeje kalendáře byl určen na podporu psích útulků v Rumunsku. Proč v Rumunsku? Každý rok pomáháme někomu jinému, tak toto focení vyšlo právě na organizaci, která řeší tuto problematiku, pod vedením Petry Jarošové. Jak křest probíhal, se dozvíte přímo z článku.

Co vás baví fotit nejvíce?
Nejraději máme tematická focení, člověk je rád, když může tvořit třeba fantasy příběhy. Například focení elfky, Zážitkové focení s vlky a nebo s dravci a sovami.
To je i nejvíce žádané. Naše asi největší srdcovka je boudoir focení, dámy v negližé v našem vymazleném boudoir pokojíčku. Nesmíme zapomenout na rodinné, narozeninové a newborn focení. Každé má své kouzlo a my se vždy snažíme do každého focení dát něco navíc. Díky spokojenosti našich zákazníků jsme tam, kde jsme, a s každým novým zákazníkem vznikají nové nápady a podněty k dalším tématům.

Děkujeme všem, kdo dočetl naše povídání až sem.
Těšíme se na vás a pokud si vyberete nás dva a svěříte se nám do rukou, bude vás ten zážitek bavit. Mějte krásné dny Lenka a Radek

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.