O nás

Dobrý den,
děkujeme Vám za návštěvu našich webových stránek. Zde se vám představí naše maličkosti, před tím, než se setkáme osobně.

Kdo jste?
Lenka a Radek Baštovi, jsme manželé a jsme spolu od roku 2008, 24 hodin denně. Milujeme se, pracujeme, jíme, spíme, chodíme, jezdíme pořád spolu a pořád nás to baví. Pokud se setkáme, uvidíte sami.

Jak jste se dostali k focení?
Teoreticky jsme milovali focení již jako studenti a poté i jako rodiče našich dětí, zřejmě jsme tu vášeň oba zdědili, jelikož naši dědečkové byli také vášnivými fotografy.

Jak dlouho se focením živíte?
V březnu 2021, máme výročí – krásných 11 let – od otevření našeho ateliéru. Asi si umíte představit, kolik lidí již prošlo hledáčkem fotoaparátu v našem ateliéru. Máme z toho radost a je to nádherný pocit, když vidíme, že se lidé stále vrací.

Jak vznikl název Photo – Lenory?
V začátcích internetu takto vznikl můj email, je to Len jako Lenka a Ory, jako Orságová, je to spojení mého jména a příjmení než jsem se provdala za Radka. Takže název firmy byl později jasný.

Máte děti?
Ano, děti máme, dvě dospělé děti mají své domácnosti a rodiny. Třetí potomek (dcera Lenka) studuje ještě střední školu a nyní pomáhá i s natáčením svateb. Na polodenní a celodenní svatby ji vždy bereme s sebou, aby bylo více záběrů z jiných úhlů.

Prý jste vegetariáni.
Ano, jsme. Od března 2013.
Občas teda dostanu chuť na lososa, ale Radek mi to hned rozmluví, jinak nás maso a uzeniny vůbec nelákají, nechutná nám to a nejíme to i z humánních důvodů. Máme rádi zvířátka živá. Někteří říkají, celý život jste maso jedli, ano jedli, ale člověk během života udělá spoustu změn na které je pyšný.

Nabízí se otázka: Máte doma zvířata?
Máme celkem pět koček, z toho čtyři z nich jsou zachráněná zvířata. I když se nám neválí na klíně, což bychom si moc přáli, tak víme, že nás milují stejně jako my je. A ještě jednu kočku, tu jedinou máme koupenou a je jí 15 let. Také nesmíme zapomenout na rybičky,
2 oblovky a 1 králíka.

Děláte i charitativní projekty pro zvířata?
Ano, každý rok máme naplánovanou charitu, pro lidi i zvířata, ve většině případech pomáháme spíše zvířatům. Například v roce 2019 jsme fotili kalendář ve spolupráci s národní soutěží krásy Miss České republiky. Výtěžek z prodeje kalendáře byl určen na podporu psích útulků v Rumunsku. Proč v Rumunsku? Jelikož každý rok pomáháme někomu jinému a v roce 2019 to vyšlo právě Rumunsko. Organizace je pod vedením Petry Jarošové. Jak křest probíhal, se dozvíte přímo z článku.

Co vás baví fotit nejvíce?
Nejraději máme tematická focení, člověk je rád když může tvořit třeba fantasy příběhy například focení elfky, zážitkové focení s vlky a nebo s dravci a sovami, to je i nejvíce žádané. Naše asi největší srdcovka je boudoir focení, dámy v negližé v našem vymazleném boudoir pokojíčku. Každý rok tvoříme nový, aby nebyl okoukaný.
Nesmíme zapomenout na rodinné, narozeninové, newborn focení. Každé má své kouzlo a my se vždy snažíme do každého focení dát něco navíc. Díky spokojenosti našich zákazníků jsme tam, kde jsme a s každým novým zákazníkem vznikají nové nápady a podněty k dalším tématům.

Děkujeme všem, kdo dočetl naše povídání až sem. Těšíme se na vás s jakou nabídkou jsme vás zaujali nebo oslovili. Pokud si vyberete nás dva a svěříte se nám do rukou, bude vás ten zážitek bavit. Mějte krásné dny Lenka a Radek

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.